HAKKIMIZDA

30 yıl önce mobilyanın hikayesi yeniden yazılmaya başlandı. Geçmiş zamanında ağacın, kumaşın dokusunu tanımış; farklı renklere aşina ve zarif dokulara sahip özgün bir anlayış… Tarık Karaca, bu üç şiarı yol haritası edinerek sektördeki 30. Yılını dolduruyor. o Zarafeti ve şıklığı üretim kültürüne entegre ederek; 74 vilayette 140 adet bayiye, yurt dışında da 48 ülkeye ulaşmış bulunuyor. Arge çalışmaları, pazar araştırmaları ve güçlü bir trend takibiyle tasarımlarının her birine; dünün ustalığını, bugünün kalitesini ve yarının hayallerini işliyor. Koltuğunuza rahatça yaslanın, hikaye devam ediyor.

Vizyonumuz

Dünya daha kaç kez yeniden keşfedilebilir? Tarık Karaca bu soruyu vizyon anlayışının merkezine koyuyor. Dünyayı her yeni günde yeniden keşfetmenin yollarını arıyor. Geleceğe dair yol haritasını; tasarım kalitesini artırarak, hem ekonomik olarak katma değer yaratmak hem de tüm dünyada takdir edilen bir özgünlüğe sahip olmak üzerinden tarifliyor. Bu hedefler için
tüm çalışanlarıyla var gücüyle çalışmaya devam ediyor.

Misyonumuz

Tarık Karaca; iç işleyişinde yetenekli ve el emeği güçlü bir ekiple çalışıyor. Bu avantajı günümüz trendlerini takip eden bir tasarım ekibiyle birleştiriyor, AR-GE çalışmalarıyla da teknolojiyi üretim sahasına entegre ediyor. Tarık Karaca; Avrupa, Asya ve dünyanın birçok güçlü mobilya pazarında tasarımlarını ve iş ahlakını yeni kültürlerle buluşturmak için fuar etkinliklerine katılıyor.
Böylelikle yakın gelecekte bir dünya markası
olmanın adımlarını şimdiden atıyor.